Історія заснування бібліотеки – філії с. Грушова .

В с. Грушово у 1949 році було відкрито хату – читальню в якій працювала Ольга Темофіївна (прізвище на жаль не збереглося). Вона приїхала в село за направленньом із м.Мукачів. І працювала із дуже малим книжковим фондом.

У 1950 році хату -  читальну переносять до новобудови в сільської ради і дають назву «бібліотека» Ольга Темофіївна працює до 1956 року.

Завідувачкою бібліотеки в 1956році призначили молоду працівницю Гусар Ганну Миколоївну. На цій ниві Вона працює шість років, а потім передає бібліотеку працівнику культури Кустрьо Ганні Михайлівні в 1962 році, яка до цього часу з 1956 року працювала в сільському клубі. А в 1968 році бібліотеку знову переносять у новобудову поштового зв’язку та ощадкаси. В 1975 році було призначено іще одну працівницю провідного бібліотекарку Мацола Олену Михайлівну. Вони працюють у двох у цьому приміщенні до 1982 року, а потім бібліотеку перенесено до нового приміщення в новобудову будинку культури, де знаходиться і сьогодні.

Не одноразово відчувала важкість переносів бібліотека із одного приміщення в інше, але бібліотекарі витримали та зберегли скарбницю в хорошому стані.

Ганна Михайлівна Кустьо пропрацювала в бібліотеці по 1993 рік і вийшла на пенсію, а Олена Михайлівна Мацола працює до 2000 року.

А в 2000 році бібліотеку очолює Пермінова Надія Миколаївна, яка раніше працювала завідувачкою бібліотеки – філії №52 с. Грушово – Дубина.

А Надія Миколаївна Пермінова була прийнята на роботу у бібліотеку – філію №52 с. Грушово – Дубина на посаду завідувачки в 1994 році.

У 1998 році бібліотеку – філію №52 с. Грушово – Дубина було скорочено, а фонд передано до бібліотеки – філії №18 с. Грушово.

А Надія Миколаївна Пермінова з 2000 року і по сьогодні працює в бібліотеці – філії № 18 с. Грушова. Де приклала багато зусиль щоб зберегти та відновити скарбницю для нинішнього покоління.

За останні роки дякуючи начальнику відділу культури Тячівської РДА Гудаку Василю Антоновичу покращився стан матеріально – технічної бази за кошти районного відділу культури. Про це свідчить здійснений капітальний ремонт, для бібліотеки дуло придбано: новий стіл – кафедру, стелажі одно та двох сторонні для книг, столи, стільці, килими, комп’ютер, комп’ютерні столи. Частково замінено вікна, а повність замінені двері, а також підлогу замінено на ламі над, підшито стелю і замінили електро проводку, закуплено жалюзі на балконні вікна, а також занавіски на інші вікна.

Бібліотекар дуже вдячна керівництву району за таку велику підтримку. Бібліотека зараз в чудовому стані оформлено багато книжкових виставок, тематичних поличок, виставки робіт талантів нашого села та багато іншого. Проводяться різні масові заходи, як в бібліотеці так за її межами. Бібліотека завжди рада гостям приймала  семінари районного та обласного рівня.

Ласкаво просимо до нашої бібліотеки!